loxon max for hair loss


Wypadanie włosów – przyczyny i leczenie

Łysienie to, razem z otyłością i problemami z erekcją, największy kompleks mężczyzn. W Polsce, aż co drugi mężczyzna zaczyna tracić włosy już przed pięćdziesiątką. Przyczyn wypadania włosów może być kilka, jednak najczęściej za to odpowiedzialne są geny, dlatego też często łysienie, a dokładnie łysienie androgenowe, obserwowane jest u mężczyzn w rodzinie, z pokolenia na pokolenie.

Oprócz genetycznego uwarunkowania, przyczyną łysienia może być też:

  • niedobór ważnych witamin i minerałów
  • nadmiar stresu
  • grzybica skóry głowy
  • choroby autoimmunologiczne
  • zaburzenia równowagi hormonalnej

Przed decyzją o przeszczepie włosów czy innym poważnym zabiegiem, warto rozważyć opcję stosowania preparatu na nadmierne wypadanie włosów. Jednym z nich jest Loxon Max i jego chciałabym omówić w tym artykule.

Loxon Max – jaki ma skład?

Z racji tego, że najczęstszym powodem utraty włosów jest łysienie androgenowe, ten preparat skierowany jest właśnie osobom zmagającym się z tym problemem. Do grupy takich osób zaliczają się praktycznie w całości starsi mężczyźni. Dlatego też skład Loxon Max jest podobny do innych leków z tej kategorii. W składzie znajdziemy:

Glikol propylenowy – organiczny związek chemiczny, najczęściej wykorzystywany ze względu na właściwości konserwujące.

Minoksydyl – ma silne działanie hipotensyjne, czyli obniża ciśnienie tętnicze krwi. Stymuluje mieszki włosowe i hamuje proces wypadania włosów. Płyn Loxon Max zawiera 50 mg substancji na 1 ml.

Etanol (96%) – kolejny związek chemiczny.  Znajduje on zastosowanie w środkach higienicznych i kosmetykach, jak też składnik wielu leków.

Kwas cytrynowy – to otrzymywany dzięki fermentacji cytrynowej (z glukozy) popularny składnik szeregu produktów, głównie spożywczych.

Loxon Max – cena i gdzie kupić

Cena tego preparatu nie jest za wysoka- za 60ml zapłacimy od 35 do 40 złotych. Taka zawartość powinna wystarczyć na miesiąc. Dużym plusem jest dostępność Loxon Max. Ten lek na wypadanie włosów znajdziemy w prawie każdej aptece stacjonarnej, jak też istnieje możliwość zamówienia preparatu w aptekach wirtualnych. Odkąd preparat można nabyć bez recepty, nie ma żadnego problemu ze znalezieniem czy kupieniem go.

Opinie o Loxon Max

Próbowałam wybrać najbardziej obiektywne forum, na których mogą komentować tylko zarejestrowani użytkownicy, a komentarze są moderowane. Właśnie taką metodę polecam zastosować też wam.

Co do opinii które mi się udało znaleźć o Loxon Max – nie są one zbyt pozytywne. Sporo osób zauważyło jedynie nieznaczącą poprawę stanu włosów po w miarę długim czasie stosowania. Minusem jest dosyć chemiczny skład, w przypadku leczenia wypadania włosów takie składniki jakie zawiera ten preparat mogą okazać się nawet szkodliwe. Zamiast Loxon Max, warto wybrać preparat o zdecydowanie bardziej naturalnym składzie.

Princess Hair – skuteczna alternatywa dla Loxon Max?

W odróżnieniu od Loxon Max, lepsze opinie posiada Princess Hair. Co to za preparat? Princess Hair to rewolucyjny produkt polecany do zwalczania wypadania włosów, który może pomóc zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Maska Princess Hair nie tylko powstrzymuje wypadanie włosów, ale także wspomaga wzrost włosów. Po kilku tygodniach leczenia fryzura staje się wyraźnie gęsta i piękniejsza. Nie musisz już martwić się, że twoje włosy wyglądają źle.

Ta maska to wyjątkowy produkt do zwalczania wypadania włosów – Princess Hair zawiera skoncentrowane naturalne składniki zapewniające niesamowite efekty. Te substancje czynne działają na mieszki włosowe i poprawiają mikrokrążenie w skórze głowy, aby zminimalizować wypadanie włosów.

Działanie i skład Princess Hair

Maska składa się z innowacyjnej formuły Maxi Growth, która zawiera 8 skoncentrowanych składników aktywnych. To właśnie sprawia, że ​​ten produkt jest tak skuteczny i nadaje włosom nieopisany efekt.

Pierwszym i najsilniejszym składnikiem jest ekstrakt z czarnej rzepy, który stymuluje wzrost włosów. Maska zawiera również olej arganowy – jego główną funkcją jest nawilżanie skóry głowy. Princess Hair w składzie zawiera również witaminy. Witamina E nadaje włosom idealną gładkość, a witamina C intensywnie wzmacnia cebulki włosów i zatrzymuje ich wypadanie. Wyciąg z korzenia łopianu redukuje przetłuszczanie się włosów. Maska zawiera również olej kokosowy, który głęboko nawilża i uelastycznia włosy, dzięki czemu są jedwabiście gładkie. Tymczasem olej cynamonowy poprawia mikrokrążenie skóry głowy, stymulując w ten sposób cebulki włosów – przyczyniając się w ten sposób do szybszego wzrostu włosów. Ostatnim, ale również ważnym składnikiem jest wyciąg z rumianku. Rewitalizuje kolor włosów i zamyka łuski, nadając im nieopisany połysk.

Jeśli zatem macie problem z wypadającymi włosami i łysieniem – polecałabym wypróbować maskę Princess Hair, które ma lepsze opinie oraz bardziej naturalny skład.

Rate this post