denta seal pasta wybielajaca


 

Kto z nas nie marzy o śnieżnobiałym hollywoodzkim uśmiechu? Niestety nie łatwo jest utrzymać biel zębów: kawa, herbata czy papierosy powodują powstawanie żółtego osadu na zębach. Żółte zęby nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale dodają lat i szkodliwie wpływają na stan szkliwa. Mogą powodować powstawanie przebarwień na zębach i zwiększać ryzyko próchnicy. Regularne wizyty u stomatologa powodują dreszczyk strachu u większości osób, a sam zabieg wybielania zębów nie należy do najtańszych. Co w takim razie robić? 

Wiele osób sięga po pasty wybielające dostępne w drogeriach, jednak większość z nich zapobiega tylko powstawaniu osadu, ale nie jest w stanie usunąć już nagromadzonego się osadu na zębach. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się innowacyjnej i wielozadaniowej paście wybielającej zęby Denta Seal, która może zagwarantować nam śnieżnobiały uśmiech bez kosztownych wizyt u dentysty. 

Jak działa pasta Denta Seal?

Pasta Denta Seal pozwoli Ci w krótkim czasie odzyskać naturalny, śnieżnobiały uśmiech oraz długotrwale odświeża oddech. Unikalny składnik pasty – hydroksyapatyt, nie tylko usuwa osady i przywraca zębom biel, ale również wzmacnia zęby, dostarczając im wapnia i fosforanów. Twoje zęby będą stawały się bielsze i zdrowsze każdego dnia!

  • Bezpieczna dla szkliwa zębów
  • Zapobiega próchnicy
  • Długotrwale odświeża oddech
  • Wzmacnia zęby
  • Rekomendowana przez stomatologów

denta-seal-efekty

Jak stosować pastę Denta Seal www.doz.pl? Czy wywołuje skutki uboczne?

Stosowanie pasty jest bardzo proste i nie różni się od stosowania innych past do mycia zębów. Wystarczy na zwilżoną szczoteczkę wycisnąć niewielką ilość pasty (wielkości ziarnka grochu),  a następnie dokładnie szczotkować zęby przez co najmniej 2 minuty. Zęby należy szczotkować minimum 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku. 

Pierwsze efekty stosowania pasty Denta Seal będą widoczne już po tygodniu. Zęby staną się widocznie bielsze nawet dla otoczenia. Po około 3 tygodniach stosowania pasty, zęby staną się mocniejsze, a drobne uszkodzenia znikną. 
 

Denta Seal – skład, składniki. Co zawiera pasta Denta Seal?

Kluczowym składnikiem pasty Denta Seal jest hydroksyapatyt wapnia pozyskiwany z muszli oceanicznych. Substancja ta w odróżnieniu od fluoru nie jest szkodliwa dla zdrowia, nie wywołuje nadwrażliwości zębów. Hydroksyapatyt wapnia w łagodny, ale skuteczny sposób usuwa osady zgromadzone na powierzchni zębów, dzięki czemu zęby stają się bielsze nawet o kilka tonów. Dodatkowo dostarcza zębom niezbędnych pierwiastków – zęby stało się mocniejsze, a uszkodzenia i mikropęknięcia znikają. 
 

Denta Seal – gdzie kupić? Allegro czy apteka?

Denta Seal allegro

Pastę wybielającą Denta Seal można znaleźć na serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro czy Amazon pl.wikipedia.org. Jednak doradzali byśmy w tym przypadku zachować szczególną czujność, ponieważ w sieci krąży wiele podróbek. Produkt nieoryginalny nie posiada wymaganych atestów, nie wiadomo też, jaki jest jego skład i czy substancje czynne spełniają normy jakościowe. Stosowanie produktu o wątpliwej jakości może być szkodliwe dla naszego zdrowia lub uszkodzić szkliwo zębów. Pastę Denta Seal rekomendujemy zamawiać na zweryfikowanych stronach. Obecnie możemy skorzystać z atrakcyjnej zniżki i zamówić Denta Seal nawet 50% taniej!

Pasta Denta Seal – apteka

Niestety pasta Denta Seal nie jest obecnie dostępna w aptekach. Można ją zamówić tylko przez strony partnerskie producenta w Internecie. 

Pasta Denta Seal – opinie

Nikt z nas nie lubi kupować przysłowiowego kota w worku, dlatego warto przed zakupem sprawdzić opinie innych użytkowników. Czy jesteś ciekawy, jakie są odczucia osób, które już wypróbowały pastę Denta Seal?

Malwina:

Moim problemem były ciemne przebarwienia na zębach oraz nadwrażliwość na zimne / ciepłe napoje. Próbowałam różnych sposobów, łącznie z fluoryzacja zębów, ale nic nie przynosiło oczekiwanego skutku. W Internecie znalazłam informację o paście Denta Seal i zdecydowałam się, że warto ją wypróbować. Po około 2 tygodniach moje przebarwienia zniknęły, a zęby stały się widocznie bielsze! Po 3 tygodniach zniknęła nadwrażliwość zębów. Wreszcie mogę się uśmiechać bez kompleksów!

Jagoda:

O paście Denta Seal dowiedziałam się od koleżanki. Faktycznie jej zęby stały się ostatnio dużo bielsze, ale myślałam, że to zasługa zabiegu u dentysty. Kiedy przyznała mi się, że to pasta wybielająca, która można stosować samodzielnie w domu, bez zastanowienia zamówiłam opakowanie dla siebie. Minęły dwa tygodnie i również ja teraz cieszę się śnieżnobiałym uśmiechem. 

denta-seal-przed-po

denta-seal-przed-po-2

Pasta Denta Seal cena

Cena regularna pasty Denta Seal to aż 378 zł, ale w tym momencie producent oferuje rabat aż 50% taniej. Dzięki temu za opakowanie Denta Seal zapłacisz 189 zł. Co więcej, nic nie płacisz za wysyłkę produktu, ponieważ jest ona darmowa. Nie czekaj i wypróbuj już teraz!

Rate this post